Pravidla webu

Vítám tě na mém blogu, kde i ty můžeš publikovat články s tématy, které tě zajímají. Přidávej své příspěvky každý den, obden, týdně, měsíčně – prostě kdykoliv.

Tato služba je postavena na naprosté dobrovolnosti a anonymitě – k tomu slouží registrace, kde si zvolíš svůj pseudonym a vlastní heslo, vyplníš povinné údaje (které se nikam nedostanou!). Po registraci a schválení požádáš emailem o status autora, kde uvedeš  přezdívku a téma, o které se zajímáš spolu s ukázkou krátké glosy, článečku.

Přesto prosím, aby jsi dodržoval pravidla slušného chování, byť anonymita láká k vulgaritě, pomluvám a dalším neřestem. Rovněž je zde zakázáné šířit porno (fotografie a odkazy), warez (odkazy) a další nevhodný materiál. Dovoluji si vyhradit právo příspěvky redigovat, schvalovat či neschvalovat a při porušení pravidel zakázat zcela přístup na tento web.

Taktéž si vyhrazuji právo provádět jazykovou korekturu, aniž bych zásadně měnil smysl příspěvku.

Můžeš se vyjadřovat stručně i k politickým tématům a ožehavým společenským otázkám, ale jakékoliv zjevně rasistické, pomlouvačné, xenofobní a kriminální texty nebudou zveřejněny. To samé platí i u komentářů k jednotlivým příspěvkům.

Zde platí Ústavou ČR zaručená svoboda slova!

Věřím, že si tento blog oblíbíš, že budeš spokojen a budeš se sem rád vracet.

Administrátor webu

PS: Tento web, jak jsem se od svých spolehlivých zdrojů dozvěděl, je monitorován Policií ČR a BIS, ale neznamená to nic, co by nějak ovlivnilo příspěvky nebo glosy – naopak budou přibývat témata, které se třeba jistým mocenským a státním skupinám či složkám vůbec nelíbí 😉