Babišova chobotnice na Slovensku

Skandál na Slovensku: Slovenský ministr financí Eduard Heger (od 1. dubna 2021 premiér SR!) jmenoval k 1. prosinci 2020 BABIŠOVY poskoky JIŘÍHO ŽEŽULKU a PETRA VINCENZE prezidentem Finančného riaditeľstva SR a ředitelem Sekcie inšpekcie a vnútornej kontroly!
Oba jsou kumpáni Babiše a Bradáčové z pověstného “Palerma” – Ústeckého kraje, kde kryli obří zlodějny tuneláře Babiše (ukradení státní chemičky Lovochemie Lovosice a půl miliardy z banky IPB), Koláčka a spol. + Tykače (ukradení státní Mostecké uhelné MUS, dnes název Czech Coal), Mrázka a Pitra (Setuza Ústí nad Labem), ukradení 13,9 miliard Kč eurodotací z ROP Severozápad apod.
Predstavitelia Finančného riaditeľstva SR
Partner Bradáčové Vincenz se stal generálním inspektorem slovenské finanční správy. Práce pro Pentu nevadila
PETR VINCENZ – druh Bradáčové, šéf vyšetřovacího týmu kauzy Rath, policista ÚOKFK v Ústeckém kraji. V roce 2012 odešel od policie. Do roku 2020 byl zaměstnán v PENTĚ jako bezpečnostní expert slovenské zdravotní pojišťovny Dôvera (Důvěra), která patří do skupiny PENTA tunelářů StBáků Haščáka a Dospivy, známých na Slovensku kauzou uplácení Dzurindovy vlády GORILA. Vincenzův vyšetřovací spis ke kauze Rath měl také název Důvěra…
LENKA BRADÁČOVÁ – Babišova dlouholetá kumpánka. Již roce 2001 policie obvinila Babiše z ukradení Lovochemie Lovosice a nesplacení půlmiliardového úvěru bance IPB, ale státní zástupkyně Bradáčová neobžalovala Babiše. Bradáčová úzce spolupracuje s velvyslanectvím USA. Bradáčová žije ve společné domácnosti s expolicistou Petrem Vincenzem.
JIŘÍ VESELÝ – Vincenzův nadřízený policista, šéf expozitury ÚOKFK v Ústeckém kraji, z policie odešel po dvaceti letech 1. prosince 2011 do AGROFERTU. Je bezpečnostní ředitel AGROFERTU.
NORMAN EISEN – rodným jménem AJZENMESER, velvyslanec USA v Praze (leden 2011 – srpen 2014). Matka Frieda Eisen Grünfeld, narozena 14. října 1923, Sobrance u Košic, Slovensko, otec Irving Eisen (Ajzenmeser), narozen 16. února 1908, Radom, Polsko. Je možné, že Eisen je dokonce Babišův příbuzný.
 
V roce 2015 se Eisen chlubil Parlamentním listům, že instaloval kleptooligarchu Babiše do politiky na Ministerstvo financí ČR.
partička EISEN – BABIŠ – BRADÁČOVÁ – VINCENZ – VESELÝ se mohla v roce 2011-2012 přerazit, aby hlavního opozičního mluvčího, lékaře Davida Ratha (ČSSD) dostala do vězení.
Rath byl proti očkování, hlásal o prasečí a ptačí chřipce, že jsou podvod a mediální bublina, proti imigraci, islamizaci, proti církevním restitucím, proti privatizovanému chazarskému zdravotnictví (Babiš a Jozef Janov z PENTY = HARTENBERG, Chrenek a Polach = AGEL, Haščák a Dospiva = PENTA HOSPITALS).
 
Celý parlament se děsil, že se Rath stane předsedou ČSSD a “haiderizuje” ČSSD, ČSSD bude chránit český národ a utne zloděje.
Miliony v krabici v roce 2012 byly černé dary pro ČSSD vnucované Salačovou (trestně stíhanou ÚOKFK v mnohem větší kauze losovaček, Salačová byla v roce 2018 pardonována soudkyní Městského soudu v Praze Hrnčířovou), nastražená past. Odposlechy, na kterých se mluvilo o darech pro ČSSD, ze spisu ÚOKFK zmizely a tehdejší volební manažer ČSSD Jan Hamáček odmítl svědčit u soudu.
22.8.2008 Cizinci k nám zavlečou tuberkulózu a AIDS, strašil ve Sněmovně Rath.
 
Rath: Vláda Mirka Topolánka otvírá Česko přílivu lidí z Afriky a Asie. dejte si to na billboardy, ODS!
21.7.2009 Rath: Prasečí a ptačí chřipka jsou mediální bubliny sloužící výrobcům léků
Dva měsíce před zatčením, 14.3.2012, Rath ve Sněmovně mluvil o Orwellovi a čipování ve jménu boje proti infekčním chorobám
Eisen Ajzenmeser a Babiš – možná jsou i příbuzní? – se speciálně zaměřili na genocidu Čechů a Slováků a plánovali ji dlouhodobě, již od roku 2011. Prasečí a ptačí chřipka nevyšla, až netopýří chřipka 2019.
MUDr. Rath by jim genocidu překazil. Proto se tak velmi namáhali, aby ho zavřeli.
"Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky!"
Příspěvek vytvořen 176

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek
error: Obsah je chráněný!